Konkurs – ostatnia szansa na wysyłanie zgłoszeń

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie “Inspiruj!” Organizowanym przez Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku.

Konkurs jest skierowany do każdego – dzieci, młodzieży, dorosłych, księży, osób życia konsekrowanego, kleryków.

Zainspiruj innych swoimi pasjami i zainteresowaniami! Pokaż nam w sposób kreatywny swoje zdolności – może być to praca plastyczna, graficzna, film, piosenka – liczy się kreatywność!

Regulamin konkursu – pobierz

Załączniki – pobierz

Ważne!

Całe rodziny oraz grupy znajomych również mogą wziąć udział w naszym konkursie! W zgłoszeniu prosimy o wyraźne zaznaczenie tego!

Grupa musi wskazać przedstawiciela, który w razie ewentualnej wygranej zdecyduje do kogo ma trafić nagroda.

Modlitwa Św. Piusa X o godnych kapłanów

O Boże, Pasterzu i Nauczycielu wiernych, któryś dla zachowania i rozszerzenia swojego Kościoła ustanowił kapłaństwo i rzekł do swoich apostołów: "Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało.
Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo" - oto przystępujemy do Ciebie z gorącym pragnieniem i błagamy Cię usilnie: racz zesłać robotników na żniwo swoje, ześlij godnych kapłanów do świętego swojego Kościoła. Daj, Panie, aby wszyscy, których od wieków do swej świętej służby wezwałeś, głosu Twego chętnie słuchali i z całego serca za nim postępowali.

Strzeż ich od niebezpieczeństw świata, udziel im Ducha rady i napełnij ich Duchem swej świętej bojaźni, aby łaską kapłaństwa obdarzeni, słowem i przykładem nauczali nas postępować drogą przykazań Twoich i doprowadzili do błogosławionego połączenia z Tobą. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Módlmy się o nowe i święte powołania, a także za już powołanych, aby Bóg wspierał ich swoimi łaskami!
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup